Strona główna

Strona główna

Sprzedajemy
Montujemy
Serwisujemy

  • Systemy przeładunkowe
  • Bramy i rampy przemysłowe różnych rodzajów i o różnej funkcjonalności

Firma Logistyka rozpoczęła działalność w roku 1996. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu sprzedaży, montażu oraz serwisu produktów techniki bramowej. Dokonujemy napraw pogwarancyjnych bram oraz automatyki bramowej. Oprócz typowych zadań związanych z serwisem i montażem bram przemysłowych, zajmujemy się także integracją tychże systemów z innymi systemami automatyki pracującymi w zakładzie klienta.

Ponadto oferujemy usługi w zakresie serwisu i modernizacji układów automatyki przemysłowej, zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych – opartych na sterownikach PLC. Z kolei indywidualny odbiorca na pewno będzie zainteresowany naszą ofertą w zakresie inteligentnych budynków. Wysoka jakość świadczonych usług oraz kwalifikacje i profesjonalizm pozwalają zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Nasi pracownicy to ludzie doświadczeni, w pełni gotowi do pomocy służą radą oraz własnym zaangażowaniem.

Naszymi Klientami są firmy handlowe, produkcyjne oraz usługowe, jak również indywidualny odbiorca, dla którego posiadamy niedrogi produkt – bramy garażowe.

Jesteśmy otwarci i gotowi do podjęcia współpracy do czego serdecznie zapraszamy

skontaktuj się