Systemy przeładunkowe

Systemy przeładunkowe

Szybki i sprawny transport surowców i gotowych wyrobów ma ogromne znaczenie dla efektywności produkcji. Czas wymagany na przeładunek można znacznie skrócić, stosując nowoczesne systemy przeładunkowe. Nasza firma oferuje usługi w pełnym zakresie obsługi wszelkiego typu urządzeń przeznaczonych do przeładunku towarów. Co więcej, oferujemy także integrację różnych rozwiązań w jedną spójną całość.

Rampy przeładunkowe

Rampy przeładunkowe pozwalają na bardzo sprawny załadunek i rozładunek rozmaitych rodzajów pojazdów przy pomocy wózków widłowych i wózków ręcznych. Niebywale prosta obsługa i wysoka efektywność tego rozwiązania czynią je bardzo atrakcyjnym.

Podnośniki krzyżowe

Podnośniki krzyżowe pozwalają na rozładunek i załadunek przede wszystkim mniejszych pojazdów, jak furgonetki. Dzięki ich zastosowaniu wysiłek fizyczny potrzebny do przeładunku jest zmniejszany do minimum, co owocuje krótszymi czasami oraz zdecydowanie większą efektywnością pracy.

Uszczelnienia bramowe

Uszczelnienia bramowe znacząco poprawiają komfort pracy, szczególnie w zimie. Nie bez znaczenia są też oszczędności w wydatkach na ogrzewanie. W przypadku przeładunku towarów zamrożonych lub schłodzonych w lecie są wręcz niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia operacji.

Naprowadzacze kół

Naprowadzacze kół to proste urządzenia bardzo ułatwiające pracę obsłudze i kierowcom, zmniejszające czas potrzebny na manewry. Co więcej, chronią one infrastrukturę przeładunkową (bramy, rampy, uszczelnienia) przed uszkodzeniami w wyniku nieprawidłowego najazdu ciężarówki na miejsce przeładunku.